Nieoficjalnie: Galaxy S8 na pierwszych benchmarkach

0
Wizualizacja Samsunga Galaxy S8

Samsung powoli zaczyna budować otoczkę wokół nadchodzącego flagowca. Teraz w sieci pojawiły się pierwsze wyniki z benchmarków, które rzekomo należą do jednego z prototypowych modeli Galaxy S8.

fot. anzhuo.cn

Prawdopodobnie procesorem testowanego smartfona jest Qualcomm Snapdragon 835, jednak nie ma stuprocentowej pewności, czy na pewno chodzi o najnowsze dziecko największego producenta ARM na rynku. Na pokładzie znajdziemy też 4 GB RAM oraz najnowszego Androida 7.0 Nougat.

Wyniki mogą budzić wątpliwości. Screenshot już jakiś czas temu rozszedł się po Internecie jako prezentacja wydajności Snapdragona 835, jednak nie było mowy o tym, że może to być benchmark Samsunga Galaxy S8.

W każdej plotce jest ziarnko prawdy, jednak co jest prawdą w tym przypadku? O tym dowiemy się najszybciej na targach MWC 2017 w Barcelonie.

ŹRÓDŁOAnzhuo
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułElektryczne rowery TrybEco w ofercie Play
Następny artykułRecenzja bezprzewodowego głośnika LED Hykker Fantasy z Biedronki
Przyszły student informatyki, przynajmniej w teorii. Człowiek z milionem pomysłów na minutę i komputerowy esteta, dla którego nawet kolor kondensatorów ma znaczenie. W głowie rządzi ścisły umysł, w sercu hula dusza humanisty. Pokaże wam świat technologii z perspektywy (bardzo) młodej osoby.