News Operatorzy

Elektryczne rowery TrybEco w ofercie Play

Telefony, tablety, laptopy, telewizory, AGD… Operatorzy oferują klientom coraz szerszą gamę produktów dostępnych z abonamentem. Teraz przyszedł czas na rowery elektryczne w Play.

 

TrybEco Compacta 14 oraz Terra 26 to składane rowery elektryczne, cechujące się składaną konstrukcją, co ma zapewnić im kompaktowe wymiary. Model 14 to miejski rower z 14-calowymi kołami oraz wyświetlaczem LED. Za napędzanie odpowiada silnik bezszczotkowy o mocy 250W, a na zasilaniu akumulatorowym jesteśmy w stanie przejechać od 50 do nawet 100 kilometrów. Czas ładowania zajmuje do 5 godzin.

fot. TrybEco

Terra 26 jest propozycją dla miłośników terenowych wycieczek, zaś jego elektryczny silnik ma wspierać rowerzystę na trudniejszych odcinkach, co pozwoli na znacznie dłuższą wyprawę. Bateria, tak samo jak w modelu 14, pozwoli na przejazd 100 kilometrów na zasilaniu akumulatorowym, w zależności od terenu.

Rowery są dostępne w Formule Solo za złotówkę przy abonamencie odpowiednio 155 zł miesięcznie dla Compacta 14 i 225 zł miesięcznie dla Terra 26. Za tę kwotę oprócz rowerów otrzymujemy również nielimitowany pakiet internetu, minuty oraz sms-y do wszystkich bez limitu oraz pakiet podstawowy TV.

Podgląd oferty jest dostępny na stronie Play: Compacta 14 | Terra 26

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *