News Telefony

Nokia już niedługo w Polsce, jest pierwszy dystrybutor

Legendarna Nokia po dłuższej przerwie od smartfonów, wraca na rynek. Pierwszy debiut tego fińskiego producenta w Polsce odbędzie się 6 lutego 2017 roku za sprawą jednego z dystrybutorów firmy Ingram Micro Poland.

 

Nie da się ukryć, że fińska marka jest znana na całym świecie. Dowodem tego jest sukces sprzedaży na chińskim rynku. W niespełna minutę sprzedano cały stok smartfonów Nokia 6. Wszyscy klienci, którzy pamiętają świetliste czasy Noki 3310 z niecierpliwością wyczekują pierwszych nowoczesnych i bardzo skonstruowanych modeli Nokia 6 właśnie w Polsce. Wszystko wskazuje na to, że jest światełko w tunelu i to szybciej niż myślimy. Według informacji prasowej jakie podała firma Ingram Micro Poland, pierwsze fińskie telefony zawitają do Polski już 6 lutego bieżącego roku. Ten globalny i bardzo doświadczony dystrybutor poinformował, że umowa dystrybucji właśnie została podpisana.
 

Telefony marki Nokia były flagowymi modelami w naszej ofercie. Cieszymy się, że podpisaliśmy umowę z tą marką i ponownie przypadła nam rola dystrybutora jego produktów – informuje Grzegorz Kania, Managing Director w Ingram Micro Poland. Nokia to legendarna marka, ciesząca się bardzo dobrą opinią na polskim rynku pod względem technicznym, a także obdarzana nutką sentymentu. Jesteśmy przekonani, że w połączeniu z solidnymi parametrami może stać się prawdziwym bestsellerem.
 

O tym, że Nokia ma szansę na dynamiczny powrót informuje nas raport serwisu We Are Social dotyczący między innymi rynku mobile. Wynika z niego, że w 2016 roku w Polsce liczba aktywnych telefonów komórkowych wyniosła 58,84 mln, a więc na każdą osobę przypadło ponad jedno urządzenie. Jest zatem spore prawdopodobieństwo, że poprzez sentyment oraz nowy powiew świeżości jednym z tych telefonów będzie właśnie smartfon Nokia 6 lub inny, który trafi do oferty dystrybutora. Nie znamy dokładnych szczegółów dotyczących cen, czy również oficjalnych sprzedawców, ale z pewnością możemy się spodziewać, że już 6 lutego Nokia pojawi się u sporej ilości lokalnych Resellerów.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *