Aparat Samsunga Galaxy S10+ / fot.naprawatelefonu.eu

Wspaniałe zdjęcia to cel każdego fotografa. Nowoczesne smartfony dają taką możliwość wielu klientom. Tajemnica leży nie tylko w znajomości sztuczek fotografii, ale również w jakości sprzętu. Smartfony z rodziny Galaxy S10 to nie tylko jakość, to również nowe możliwości oferujące wspaniałe zdjęcia. Jak tego dokonać?

 

Na topie wśród wszystkich „Internetów” są zdjęcia. Zarówno te selfie, jak i wykonane głównym aparatem. To dzięki mobilnym urządzeniom świat przeszedł sporą rewolucje fotograficzną. Patrząc na smartfony z rodziny S10 widzimy, że ich moduły do robienia zdjęć otrzymały wiele wsparcia w oprogramowaniu. Przykładem takiego wsparcia są: optymalizator scenerii, sugestie dotyczące ujęcia wykrywanie wad. Ja dziś chciałbym się skupić na funkcji: sugestie dotyczące ujęcia, w której dostajemy wskazówkę, kiedy będziemy mieli „najlepsze zdjęcie”. Telefon w takim przypadku wykrywa wszelkie zakłócenia, nieostre zdjęcia pomagając nam uniknąć złych zdjęć. Włączenie tej funkcji następuje po wybraniu zakładki (w ustawieniach) sugestie dotyczące ujęcia.

Funkcje aparatu / fot.naprawatelefonu.eu

Po przesunięcia powyższego pola nasz smartfon (S10/S10+/S10e) będzie podpowiadał nam, kiedy zdjęcie będzie miało najlepszą jakość. Wystarczy podczas wykonywania fotografii przesuwać telefon, tak aby „kółeczka” nałożyły się na siebie.

Funkcja najlepsze zdjęcie / fot.naprawatelefonu.eu
Funkcja najlepsze zdjęcie / fot.naprawatelefonu.eu

Następnie należy zrobić zdjęcie i cieszyć się jakością oferowaną nie tylko poprzez same moduły fotograficzne, ale również dzięki tego typu sugestiom. A czy Wy korzystacie z takich „wspomagaczy” w swoich telefonach? Dajcie znać w komentarzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here