HP SPECTRE 13 – design i moc w cienkim ultrabooku – TechBox

0
fot. Jakub Schulz

HP Spectre to niewątpliwie jeden z najlepiej wyglądających ultrabooków na rynku. Jego moc oraz czas pracy na baterii są dobre, ale na pewno nie wystarczą dla każdego użytkownika.
 
Urządzenie od HP wyposażone zostało w procesor Intel Core ósmej generacji, dysk SSD oraz 8 GB pamięci operacyjnej RAM. Spectre wyposażony jest również w wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli z dotykowym ekranem.
 
Ultrabook jest niezwykle smukły i lekki. W najgrubszym miejscu mierzy zaledwie 11 milimetrów, a waży niecałe 1100 gramów. Przy tam małych rozmiarach w obudowie umieszczono aktywne chłodzenie. Jego umiejscowienie na tyle urządzenia pozwoli na nie nagrzewanie się klawiatury i bardziej komfortową pracę.
 
Niestety w kwestii portów projektanci poszaleli. W urządzeniu zamontowano wejście słuchawkowe oraz 3 porty USB typu C. Więc dla codziennego urządzenia niezbędne jest posiadanie przejściówek.
 
Klawiatura ma przyjemny, wyraźny skok i miłe dla oka białe podświetlenie.
 
Jeśli szukasz wydajnego laptopa o niebanalnym wyglądzie to zapewne HP Spectre to propozycja dla Ciebie.
 
Opracowanie własne

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDlaczego serwisy producenta nie dokonują wymian szybek w telefonach komórkowych?
Następny artykułSamsung Galaxy Tab S4 10.5 – TechBox
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.