Elektronika MWC 2018 News

Samsung Galaxy Tab S4 10.5 – TechBox

Mimo, że tablety nie przyjęły się tak dobrze to wciąż mają swoich zwolenników, a producenci wychodząc im naprzeciw oferują coraz to nowsze modele. Wśród tych producentów jest Samsung, który oferuje model Galaxy Tab S4 10.5. Jest to nowa generacja flagowej serii, która względem poprzednika oferuje dużo zmian. Oprócz dużej produktywności i zastosowaniami profesjonalnymi producent nie zapomniał o kilku usprawnieniach, które z pewnością przypadną Wam do gustu.
 
Pierwszą najważniejszą zmianą jest nowy wyświetlacz z matrycą AMOLED o przekątnej 10,5 cala. Ekran został zachowany w proporcjach 16:10 i pracuje w rozdzielczości 2560 x 1200. Taka zmiana może dać większy komfort podczas oglądania filmów czy pracy w sieci.
 
Do celów rozrywkowych dodano głośniki stereo ze stajni AGK ze wsparciem Dolby Atmos. Całość zamknięto w obudowie o wymiarach 249,3 x 164,3 x 7,1 mm i wadze 483 g.
 
Z dodatkowych narzędzi otrzymujemy do dyspozycji rysik S-Pen oraz dedykowane etui Samsung Dex z wbudowaną klawiaturą, która pozwala zamienić Samsunga Galaxy Tab S4 10.5 w pełnoprawnego laptopa przeznaczonego do pracy.
 
Sercem urządzenia jest procesor Snapdragon 845 wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Tablet dostępny jest w dwóch wariantach pamięci masowej – 64 GB i 256 GB. Całość zasilana jest akumulatorem o pojemności 7300 mAh.
 
Opracowanie własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *