Galaxy Note 7 wróci – oficjalne potwierdzenie Samsunga

0
Ładowanie Galaxy Note 7

Temat jednej z największych wpadek w historii smartfonów ciągnął się w nieskończoność. Teraz producent chce wznowić sprzedaż phableta.

 

Prawdopodobnie decyzja była spowodowana dość głośną manifestacją grupy Greenpeace. Zarzucali oni Samsungowi marnowanie podzespołów z Note 7, które planowano po prostu wyrzucić. Koncern postanowił wznowić sprzedaż urządzenia, lecz pod inną nazwą. Do produkcji zostaną użyte odzyskane części z wadliwych smartfonów.

Z Note’ów znikną nieszczęsne baterie oraz inne podzespoły, które przyczyniły się do licznych awarii. Cała operacja składania nowych smartfonów ma być w pełni przyjazna środowisku, zaś zbędne części trafią do recyklingu. Prawdopodobnie nie zobaczymy “odnowionych” Note’ów na starym kontynencie i w USA. Mowa jest raczej o Indiach. Z plotek wynika również, że wadliwe akumulatory zostaną wymienione na nowe z mniejszą pojemnością – 3000 mAh zamiast 3500.

 

ŹRÓDŁOSamsung
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak wymienić wyświetlacz w telefonie Lenovo Phab 2 Pro?
Następny artykułSamsung Galaxy S8 i S8 + oficjalnie zaprezentowane
Przyszły student informatyki, przynajmniej w teorii. Człowiek z milionem pomysłów na minutę i komputerowy esteta, dla którego nawet kolor kondensatorów ma znaczenie. W głowie rządzi ścisły umysł, w sercu hula dusza humanisty. Pokaże wam świat technologii z perspektywy (bardzo) młodej osoby.