Elektronika Komputery News

NVIDIA naprawia problem ze sterownikami Geforce GTX 1060

Ostatnimi czasy właściciele karty graficznej GeForce GTX 1060, którą bardzo często używają gracze spotkali się ze sporymi problemami dotyczącymi najnowszych sterowników Nvidii. Podczas ich instalacji pojawiały się błędy, które powodowały dość duże problemy dotyczące funkcjonowania tego układu i sprawiało to, że konieczne było ręczne odinstalowanie tej paczki driverów i ratowanie się wcześniejszymi modelami.
 
Problem ten zostanie rozwiązany w ten sposób, że pojawiło się wydanie poprawionej, najnowszej paczki sterowników – w sieci pojawiła się dystrybucja, która została oznaczona numerem 397.55 Hotfix. Zajmuje się on naprawianiem błędów, które były związane z felernym funkcjonowaniem driverów numer 397.31 na karcie graficznej GeForce GTX 1060.
 
Jednak to nie jedyne poprawki, które wprowadzono. Bowiem usunięto również błąd związany z zacinaniem się obrazu podczas oglądania filmów na Netflixie. Zajęto się także ogromnym problemem, który polegał na tym, że gdy użytkownik zostawił komputer w stanie uśpienia przez kilka godzin sterowniki do układu graficznego GeForce mogły się samoczynnie odinstalować.
 
Zestaw sterowników można pobrać z oficjalnej strony Nvidii. Dostępna jest ona w 64-bitowych wersji systemów Windows 7, 8 i 10. Miejmy nadzieje, że takie błędy nie pojawią się już w przyszłości. Chociaż trzeba przyznać, że Nvidia stosunkowo szybko zajęła się naprawieniem feralnych sterowników.
 
Źródło : nvidia.custhelp.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *