News

Apple sprzedaje używane iPhone’y

Producenci zrobią wszystko aby tylko poprawić wyniki sprzedażowe. Firma Apple chcąc poprawić, a zarazem wzmocnić sprzedaż postanowiła dodać na swojej stronie internetowej zupełnie nową zakładkę sprzedaży odnawianych telefonów iPhone.

 

Wiele osób chciałoby posiadać iPhone’a, lecz ceny nowych egzemplarzy są z kosmosu i nie każdego stać na tak drogi zakup. Oczywiście istnieje wiele form kupna nowoczesnych „jabłkofonów” po niższych cenach. W dzisiejszych czasach mamy dostęp do internetu gdzie możemy odkupić używanego iPhone’a. Taki zakup nie zawsze może się nam opłacić, jeśli trafimy na kradzione urządzenie. Producent dostrzegł potrzebę wzmocnienia swojej dystrybucji poprzez sprzedaż odnawianych smartfonów po niższych cenach. Amerykański oddział zamieścił na swojej stronie zakładkę refubished co oznacza w pełni odnowionego fabrycznie iPhone’a z regenerowanych części.

Odnowione iPhone / fot.Apple
Odnowione iPhone / fot.Apple

Właśnie takich jednostek firma Apple wykorzystuje przy obsłudze serwisowej, ale już dziś można je kupić o 15% taniej niż nowe telefony ze sklepu. Standardowo smartfony otrzymują rok gwarancji oraz wsparcie techniczne. Dla wielu klientów to może być gratka, ponieważ dzięki takiej możliwości mogą zaoszczędzić nawet około 110 dolarów. Niestety jest też zła wiadomość. Możliwość odkupu odnowionego iPhone’a dostępna jest na tą chwilę wyłącznie na stronie Amerykańskiego oddziału. W Polsce możemy jedynie kupić odnowione iPady. Zniżka nie jest zbyt duża, ale ile klientów mimo wszystko chciałoby z niej skorzystać? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam wam drodzy czytelnicy.

Źródło: Apple

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *