News Telefony

Samsung Galaxy S8 z ekranem 5,7 i 6,2 cala?

Najnowszy zapowiadany flagowiec Galaxy S8 może zaskoczyć wielu klientów. Wszystkie dotychczasowe przecieki wskazują, że telefon może mieć większy ekran niż jego poprzednicy Galaxy S7/S7 Edge.

 

Po ostatniej wpadce Galaxy Note 7 producent bardzo usilnie pracuje nad flagowymi smartfonami, które mogą zapełnić lukę w portfolio koncernu. Jak donoszą najnowsze plotki przyszłoroczny Samsung Galaxy S8 może wyjść na rynek w dwóch wariantach z ekranem 5,7 i 6,2 cala.

Wizualizacja Samsunga Galaxy S8
Wizualizacja Samsunga Galaxy S8

Już wcześniej jeden z inżynierów Samsunga sugerował, że producent będzie chciał się skupić na zwiększeniu przedniej tafli ekranu. Nie wykluczone, że może to być następstwem usunięcia fizycznego przycisku home, który zastąpi ten wbudowany w LCD. Koncern zdaje sobie sprawę, że nowe trendy jakie narzuca rynek znacznie uatrakcyjniają nowoczesne telefony i powodują, że konsument chce mieć takiego smartfona jako pierwszy. Nie oficjalnie mówi się, że miałby pojawić się model o nazwie Galaxy S8 Plus. Skąd to wiemy? Evan Blass znany w sieci jako @evleaks poinformował na swoim twitterze o dwóch nowych nazwach kodowych SM-G950 i SM-G955.

fot.twitter/@evleaks
fot.twitter/@evleaks

Informacje jakimi dzieli się @evleaks bardzo często (w zasadzie prawie zawsze) sprawdzają się w 100%, dlatego jest spore prawdopodobieństwo powstania dwóch nowoczesnych komercyjnych telefonów 8 generacji. Nieoficjalnie mówi się też, że Koreański producent planuje wyprodukować Galaxy S8 już tylko z zakrzywionymi krawędziami, bez wersji płaskiej. O wszystkich nowych informacjach będziemy was informować na bieżąco.

Źródło: Twitter, Theinvestor.co.kr

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *