News Telefony

Huawei P20 Lite już w przedsprzedaży. Tańszy klon iPhone X

Od wczoraj w sklepie X-KOM widnieje oferta przedsprzedaży nowego Huawei P20 Lite, który okazuje się, że może być klonem iPhone’a X, ale w niższej cenie.
 
Produkt Apple z oznaczeniem X wzbudził dużą sensację i ustanowił nowy trend na rynku urządzeń mobilnych. W wielu z nas wzbudził kontrowersje, a w wielu przypadkach pozytywnie zaskoczył.
 
Patrząc na model P20 Lite podobieństwo do produktu Apple widać na pierwszy rzut oka. Smartfon wyposażono w bezramkowy ekran z charakterystycznymi uszami, czyli wycięciem na aparat i czujniki na froncie. Wyświetlacz zachowano w proporcjach 19: 9, przekątna ekranu wynosi 5,84 cala, a wyświetlany jest obraz w rozdzielczości HD+ (2280×1080 px). Ponad to ekran wyposażony został w zabezpieczenie ekranu przed skanowaniem twarzy i system wykrywający próbę oszustwa FaceID. Niestety całość na tle iPhone’a X prezentuje się gorzej, a technologia Huawei nijak nie idzie w parze z algorytmami i specjalnie zaprojektowanym modułem zastosowanym przez Apple.
 

telix.pl

 
Urządzenie pracuje pod kontrolą Androida w wersji 8.0 Oreo. Smartfon napędza procesor Kirin 659 wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Niestety taka konfiguracja w testach wydajności wypada gorzej niż procesory Qualcomm. Na dane użytkownika przeznaczono pamięć wbudowaną o pojemności 65 GB.
 
Za rejestrowanie obrazu odpowiedzialny jest podwójny aparat z obiektywami o rozdzielczości 16 Mpix i 2 Mpix. Na froncie znajdziemy aparat o rozdzielczości 16 Mpix do robienia selfie.
 
Za świetny wygląd i ciekawe kolory obudowy, które niewątpliwie przykują wzrok przyjdzie nam zapłacić 1599 zł. Sprzedaż P20 Lite ma ruszyć od 26 kwietnia 2018 roku.
 
Źródło: x-kom.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *