News Rozrywka

The Sims trafi na Androida i iOS

Już w ubiegłym roku Electronic Arts oficjalnie zapowiedziało, że ma zamiar wypuścić nową wersję popularnej gry na urządzenia mobilne. Miłośnicy kultowej gry musieli bardzo długo czekać, aż doczekają się oficjalnej premiery ulubionej gry na smartfony. The Sims Mobile to produkcja, która właśnie znalazła się na Androidzie i iOS’ie.
 
Jest jednak mała wada. Electronic Arts umieściło w środku gry ogromną ilość mikropłatności. W mobilnej wersji gry znajdziemy mnóstwo rzeczy do kupienia za prawdziwą gotówkę. Ceny wahają się od do 3 do nawet 99 dolarów. Jak wiadomo, producent również na czymś musi zarabiać. Mimo mikropłatności na szczęście w grę da się grać bez ponoszenia kosztów.
 
EA wyszło mimo wszystko w stronę swoich fanów i z okazji premiery oferuje trzy przedmioty na start za darmo! The Sims Mobile pozwala w dużej mierze na to samo co wersja komputerowa gry. Również możemy nawiązywać relację, pracować, budować mieszkanie, kreować swojego Sima oraz korzystać z dobytków kulturowych miasta w wirtualnym świecie.
 
Producent zapowiada również, że w przyszłości chciałby dodać do mobilnej gry także specjalne wydarzenia oraz dodatkowe elementy rozgrywki z limitem czasowym. Miejmy nadzieję, że mobilna wersja The Sims sprawdzi się i nie będzie miała żadnych błędów.
 
Źródło : phonearena.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *