Cóż za zmiana! Windows 10 pozwoli na blokowanie aktualizacji

0

W nadchodzącej aktualizacji Creators Update Microsoft postanowił posłuchać swoich klientów i przywrócił możliwość blokowania automatycznej instalacji aktualizacji. Przynajmniej tak wynika.

 

Po usunięciu możliwości zablokowania automatycznej aktualizacji w nowym systemie od Microsoftu mnóstwo osób oburzyło się na firmę i za żadne skarby nie chciało przesiadać się na świeżego Windowsa. Teraz w aktualizacji Creators Update ma wrócić ta funkcja.

fot. winaero.com

Wprowadzono jednak ograniczenie czasowe, które pozwala odłożyć w czasie aktualizację do maksymalnie 35 dni. Być może nie jest to idealne rozwiązanie, do jakiego przyzwyczaił nas Microsoft w swojej mistrzowskiej siódemce, jednak z pewnością to krok w dobrą stronę. Oby jak najwięcej takich informacji!

ŹRÓDŁOWinAero
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAutopilot Tesli zwolnił, by uniknąć wypadku
Następny artykułTesterzy Windows 10 ujrzą… zielony ekran śmierci
Przyszły student informatyki, przynajmniej w teorii. Człowiek z milionem pomysłów na minutę i komputerowy esteta, dla którego nawet kolor kondensatorów ma znaczenie. W głowie rządzi ścisły umysł, w sercu hula dusza humanisty. Pokaże wam świat technologii z perspektywy (bardzo) młodej osoby.