News

Wymiana zbitej szybki iPhone w Warszawie. Jak zrobić to tanio?

Zbita szybka iPhone w Warszawie, jak i każdym innym mieście to zdecydowanie jeden z najczęściej występujących problemów sprzętowych, zgłaszanych do serwisów pogwarancyjnych. Dotyczy oczywiście nie tylko produktów marki Apple, ale i wszystkich innych modeli smartfonów. Jednak w przypadku iPhone’a sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że jest to urządzenie z wyższej półki cenowej i z krótkim okresem gwarancji, która w dodatku często jest obwarowana wieloma obostrzeniami. Dlatego z pomocą przychodzą profesjonalne serwisy pogwarancyjne, w których wymianę szybki przeprowadzają wyspecjalizowani, doświadczeni pracownicy.

Nagminny problem użytkowników iPhone’ów

Ze smartfonów korzystamy na tyle często, że uszkodzenie ich delikatnego ekranu jest zazwyczaj tylko kwestią czasu. Współcześnie niemal każdy z nas chce mieć telefon zawsze przy sobie, zwłaszcza gdy służy nam do celów służbowych i bieżącego kontaktowania się ze światem. W związku z tym zbicie szybki jest bardzo często występującą usterką, dotykającą niemal każdego użytkownika smartfonu. Pomimo wielu istotnych zalet produktów Apple, również one nie wyróżniają się na tym polu większą trwałością. Upadek lub przypadkowe przygniecenie telefonu to standardowe sytuacje, w których nawet najlepszy smartfon jest po prostu „bez szans”.

Sam serwis gwarancyjny Apple również nie zachwyca, głównie biorąc pod uwagę długość gwarancji oraz zasady (procedury), wedle których dana naprawa w ogóle może jej podlegać. Dla wielu użytkowników serwis Apple jest wyjątkowo problematyczny. Właśnie dlatego w większych, polskich miastach coraz częściej pojawiają się pogwarancyjne, wyspecjalizowane serwisy urządzeń z symbolem nadgryzionego jabłka. Często znajdziemy w nich nie tylko profesjonalną obsługę i techników z wieloletnim doświadczeniem, ale również bardzo korzystne warunki cenowe.

Wymieniać samodzielnie, czy skorzystać z serwisu pogwarancyjnego?

Warto też pamiętać, że szybka iPhone to nie cały ekran, czyli wymianie podlega w tym przypadku wyłącznie szkiełko, nie zaś cały wyświetlacz. Niestety w telefonach Apple wymiana samej szybki bez konieczności wymiany wyświetlacza bywa skomplikowana. Przednia część w nowych iPhone’ach jest wykonana ze szkła, pod którym znajduje się właśnie wyświetlacz i panel dotykowy. Całość jest połączona kilkoma warstwami kleju optycznego, przez co przestrzeń pomiędzy tymi elementami jest dość niewielka. Komplikuje to proces wymiany samego szkiełka, dlatego nie warto przeprowadzać takiej naprawy samodzielnie, gdyż możemy doprowadzić do poważnego uszkodzenia sprzętu. Skorzystanie z odpowiedniego serwisu specjalizującego się w produktach marki Apple i dającego gwarancję na wykonaną usługę, będzie więc zdecydowanie bezpieczniejszą i skuteczniejszą opcją.

Najlepszą ofertę większych, sprawdzonych firm znajdziemy oczywiście w stolicy. Wśród wielu serwisów dostępnych w Polsce, warto celować w te, które oferują jak najlepsze warunki m.in. gwarancję na wykonaną naprawę. Znaczenie mają również takie elementy jak wykorzystane do wymiany części (ich jakość, oryginalność), możliwość użycia do naprawy specjalistycznego sprzętu, czy czas realizacji usługi.

Zbita szybka iPhone w Warszawie – gdzie się zgłosić?

Warto szukać dużych, sprawdzonych serwisów, które działają na rynku od dłuższego czasu i mogą poszczycić się wieloma zrealizowanymi naprawami. Główną zaletą takich firm jest dokładność i szybkość działania, gdyż zatrudniają wielu specjalistów w tej dziedzinie, a także udzielają gwarancji na wykonaną usługę. Kiedy problemem jest zbita szybka iPhone w Warszawie, dobrym wyborem będzie np. Macworks, czyli serwis oferujący naprawę zróżnicowanych produktów marki Apple. Sprawdź ich ofertę pod adresem: https://macworks.pl/

Macworks działa nie tylko stacjonarnie, ale również realizuje usługi zdalnie, poprzez serwis door-to-door. W takim układzie wystarczy przekazać sprzęt kurierowi wysłanemu przez firmę – szybko i wygodnie, z własnego domu lub biura – a następnie czekać na zwrot iPhone’a z precyzyjnie wymienioną szybką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *