SoftPOS już w Polsce. Terminal płatniczy ze smartfona

0
cashless.pl

SoftPOS to nowa rewolucyjna technologia pozwalająca makro i mikro przedsiębiorcą na realizację płatności zbliżeniowych. W całym przedsięwzięciu wzięła udział technolgia Mobeewave, która została zaimplementowana do telefonów Samsung Galaxy S7. Całe rozwiązanie pozwala na realizację płatności zbliżeniowych poprzez zbliżenie karty płatniczej do telefonu sprzedawcy.
 
Obecnie całe przedsięwzięcie jest w fazie testów. Uczestnicy testu zostali wyposażeni w telefony Samsung Galaxy S7 i podpisali umowę z agentem rozliczeniowym – Polskie ePłatności. Przedsiębiorcy po otrzymaniu smartfonów i zainstalowaniu aplikacji Mobeewave mogli od razu przyjmować zbliżeniowe płatności przy użyciu otrzymanego sprzętu.
 
Do testów przystąpiło 50 polskich firm, w czerwcu liczba przedsiębiorstw zostanie rozszerzona do 250, a w trzecim kwartale 2018 roku liczba firm ma sięgać pół tysiąca.
 
Źródło: casless.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZaplanuj dzień z Google Tasks
Następny artykułTechnologiczna u najmłodszych w Szkole Podstawowej nr 3 w Mogilnie
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.