Informacje dotyczące smartfonów, które pochodzą z przecieków często się potwierdzają w trakcie oficjalnej premiery. Dokładnie tak samo jest ze zdjęciami, których nie tak łatwo upilnować. Czy dokładnie tak będzie w przypadku Samsunga Galaxy S8 i S8 Plus?

 

Podczas targów na MWC 2017r w Barcelonie z pewnością zobaczymy wiele ciekawych urządzeń oraz premier najnowszych flagowców. Na jedną z nich wielu z nas wyczekuje z dnia na dzień. Samsung zapowiedział, że zdradzi co nieco odnośnie swojego modelu Galaxy S8/S8 Plus. Jednak już od jakiegoś czasu w internecie krążą zdjęcia (jeszcze nieoficjalne) prawdopodobnego flagowca.

fot.Twitter

Wiele źródeł wskazuje na ten sam wygląd, który potwierdzają różne wcześniejsze plotki. Samsung zapowiedział, że będzie chciał zwiększyć powierzchnie wyświetlacza usuwając przycisk Home. Zdjęcia z przecieków potwierdzają, że telefon faktycznie będzie miał zwiększoną powierzchnie.

fot.Twitter

Ponadto widzimy, że producent zastosuje nową nakładkę Samsung Experience, o której słyszeliśmy jakiś czas temu. Nowy odświeżony interfejs ma zastąpić starego TouchWiza. Na fotce widać także górną część nad ekranem, gdzie znajdują się: głośniczek do rozmów, skaner tęczówki oka, przednia kamerka oraz czujniki.

fot.Twitter

Dodatkowo widzizmy znaną już funkcję Always on Display i (nie)spodziewaną obecność złącza minijack. Szybkie i też bezpieczne ładowanie (bez obaw włożenia złącza w złej pozycji) zapewnie USB-C. Tego wszystkiego dowiemy się najprawdopodobniej albo podczas targów w Katalonii lub 29 marca podczas konferencji Unpacked w Nowym Jorku. Nic innego, tylko czekać i śledzić nasz portal, gdzie zapewnimy Wam najnowsze informacje.

Źródło: Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here