Elektronika News Recenzje

GOTIE GSW 200W – TEST

Dzięki uprzejmości firmy GOTIE nasza redakcja otrzymała do testów profesjonalną suszarkę GOTIE GSW 200W. Po testach czas na wrażenia z jej użytkowania.

 
Produkt dostarczono do mnie w estetycznym pudełku, który zdradził mocne strony suszarki. W zestawie poza samą suszarką z długim i solidnym przewodem znajdziemy również dwie końcówki.
 

GOTIE GSW 200W/ fot. Jakub Schulz

 
Tak jak gwarantuje producent jest to eleganckie, zaawansowane technologicznie urządzenie, które pozwoli zadbać o nasze włosy. Na plus zasługuje tutaj moc 2200W oraz lekka waga 0,6 kg. Opinia profesjonalnej fryzjerki jednoznacznie wskazywała na moc i lekkość, która była atutem przy dłuższym modelowaniu fryzury.
 
GOTIE GSW 200W/ fot. Jakub Schulz

 
Produkt pozwala na regulowanie mocy, przez co możemy dostosować siłę nawiewu. Tryb zimnego powietrza pozwala utrwalić fryzurę i zapobiec elektryzowaniu się włosów. Funkcja jonizacji pozwala uzyskać lśniący blask włosów.
 
GOTIE GSW 200W/ fot. Jakub Schulz

 
W zestawie znajdziemy praktyczny dyfuzor, który umożliwi nadanie włosom objętości.
 
GOTIE GSW 200W/ fot. Jakub Schulz

 
Odwołując się do opinii z wrażeń użytkowania GOTIE GSW 200W należy zwrócić uwagę na długi przewód – 1,8 m, który ułatwia korzystanie z urządzenia, praktyczny uchwyt do zawieszenia oraz łatwość czyszczenia suszarki dzięki łatwo zdejmowanej osłonie.
 
GOTIE GSW 200W/ gotie.eu

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
 
– moc 2200W
 
– funkcja ION CARE
 
– koncentrator powietrza
 
– zimne powietrze
 
– dwustopniowa regulacja mocy
 
– trzystopniowa regulacja prędkości
 
– długość przewodu 1,8m
 
– waga 0,6 kg
 

GOTIE GSW 200W/ fot. Jakub Schulz

 
Cena produktu to ok. 89 zł
 
Opracowanie własne

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *