News

Ile kosztuje wymiana głośnika iPhone w serwisach pogwarancyjnych?

Naprawy pogwarancyjne telefonów nigdy nie wróżą nic dobrego. Oprócz problemów z niedziałającym telefonem będziemy musieli liczyć się z kosztami, które zapłacimy w serwisie. Czy są to duże kwoty? Wszystko zależy od wyboru konkretnego smartfona (iPhone’a).

Odpowiedź na to pytanie nie jest taka oczywista. Pisząc o głośniku do telefonu iPhone pojawia się wątpliwość, o jakim podzespole mówimy. Warto również zauważyć, że głośniki w telefonach czasami wystarczy wyczyścić, nie trzeba ich wymieniać. Ceny w takich przypadkach również będą się różnić, ale czy jakoś znacznie? Na całe szczęście dla klientów ceny w obu przypadkach są bardzo podobne. W zależności od iPhone’a ceny wymiany głośników będą sięgać w granicach od 100 do 200 zł. O problemach świadczących, że taki element prawdopodobnie będzie kwalifikował się do wymiany świadczy wstępna diagnoza. To najważniejsza część pracy każdego technika serwisu, którą należy wykonać przed naprawą jakiegokolwiek smartfona.

Głośnik do rozmów iPhone 7

Musimy również zwrócić, że wykonując samodzielną naprawę telefonu oszczędzimy troszkę pieniążków. Niestety są to działania bardzo ryzykowne, ponieważ przy samodzielnych naprawach możemy popaść w znacznie większe koszty, jeśli coś nie wyjdzie nam podczas takiej naprawy. Oddając telefon do serwisu z problemem głośnik cicho działa iPhone mamy pewność, że usługą zajmą się profesjonalne firmy. Oprócz opłaty i sprawnego urządzenia otrzymamy gwarancje, która daje nam pewność. Plusem takich napraw jest również czas – większość takich działań można wykonać w przeciągu około 60 minut nie dokonując ingerencji w dane użytkownika, któremu nie chciałoby się później instalować wszystkiego od początku.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *