News Telefony

Samsung Galaxy Note 7 ponownie na rynku?

Zapomniane smartfony często mogą ponownie wrócić na rynek. Znana wszystkim historia modelu Galaxy Note 7 wraca, tym razem w dobrym świetle. Urządzenie znowu może być dostępne na rynku.

 

Koreański producent w ostatnim czasie nie ma łatwo na rynku elektroniki mobilnej. Po zamieszaniu z Note 7, producent zaczął podliczać straty, które mogą wynosić kilka miliardów dolarów, a jakby tego było mało Samsung został z ponad 3 milionami sprawnych urządzeń Galaxy Note 7. Z początku pogłoski wskazywały, że urządzenia mogły zostać zutylizowane, ale w końcu to istne wyrzucenie pieniędzy w błoto. Samsung ma jednak pomysł jak uniknąć strat, wprowadzając ponownie do sprzedaży Galaxy Note 7 w formie odnowiony fabrycznie urządzeń.

Koncern zdaje sobie sprawę, że na chwilę obecną sprzęt wymaga odnowienia poprzez wymianę baterii, w tym przypadku o trochę mniejszej pojemności, czyli zamiast 3500 mAh możemy otrzymać akumulator o pojemności 3000 lub 3200 mAh. Z pewnością Samsung nie będzie chciał ryzykować tego samego dostawcy baterii.

Ładowanie Galaxy Note 7

O powrocie odnawianich notesów mówiono już w poprzednim roku, jednak tak samo jak teraz nie znamy dokładnych planów giganta. Na chwilę obecną ma on byc dostępny prawdopodobnie w Wietnamie oraz Indiach, ale producent nie wyklucza szerszej sprzedaży, jeśli tylko sprzedaż smartfona będzie cieszyć się powodzeniem.

Źródło: Hankyung.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *