News Telefony

Nubia zapowiada swoją obecność na MWC 2017

Wiele marek zapowiada swoje stanowiska na targach elektroniki. Medialny przedpremierowy show wzbudza zainteresowanie i jest dodatkową reklamą. Firma ZTE, a dokładnie sub-marka Nubia również zgłasza swoją gotowość. Jesteście ciekawi co zaprezentuje nam chińsk producent?

 

Im bliżej targów Mobile World Congress 2017 tym więcej firm potwierdza swoją obecność. Jedną z nich jest marka Nubia, która dla wielu klientów być może nie jest jeszcze znana, ale z miesiąca na miesiąc jest o niej głośno. W internecie znaleźliśmy oficjalne zaproszenie marki Nubia na targi w stolicy Katalonii. Dla tych, którzy nie kojarzą Nubi, pozwolę sobie przypomnieć, że ich ambasadorem jest Cristiano Ronaldo.

Dla przypomnienia „święto elektroniki” rozpocznie się 27 lutego i potrwa do 2 marca, gdzie z pewnością poznamy wiele nowości. Trudno też przypuszczać czym dokładnie zaskoczy nas marka Nubia. Krążą pogłoski, że może to być następca smartfonów Nubia My Prague S, jak i również promowany przez Ronaldo model Nubia Z11 w nowym wydaniu. Czy tak będzie, dowiemy się tego podczas targów w Barcelonie.

Źródło: fot.prasowe, opracowanie własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *