Nowoczesna koncepcja nowych MacBook’ów

0
appleworld.com

Duży ekran Retina zamiast fizycznych klawiszy oraz ogromny Touch Bar – te słowa mogą już niedługo określać nowe modele laptopów od Apple z dynamiczną klawiaturą, wspomaganej silnikiem hepatycznym.
 
Furkan Kasap dokonał pierwszej wizualizacji przyszłych komputerów z linii MacBook Pro. Mimo, że bryła laptopa nie powala na kolana i jest nieco toporna to po otwarciu ekranu naszym oczom ukazują się dwa ekrany Retina w tym jeden z silnikiem hepatycznym dającym wrażenie, że obcujmy z dobrej, jakości klawiaturą mechaniczną. Dodatkowo całość dostosowuje się do aktualnie używanego trybu urządzenia.
 
Obecnie przeszkodą jest pojemność akumulatora, ponieważ ta obecna pojemność oferowałaby zaledwie 2 godziny pracy, co w przypadku Apple nie jest dopuszczalne. Możemy jednak sądzić, że jeśli uda się opracować bardziej długotrwałe ogniwo akumulatora to właśnie tak będą wyglądać nowoczesne laptopy od Apple.
 
Źródło: thinkapple.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPolskie sieci komórkowe nie są najgorsze!
Następny artykułKontrolowany przeciek – Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.