News Telefony

Mi 7 z czytnikiem w ekranie? Producent znowu rozgrzewa atmosferę

Czy plotki staną się faktem? W 2017 roku Vivo zaprezentowało pierwszego smartfona na świecie, który posiadał czytnik linii papilarnych bezpośrednio na ekranie – chodzi o model X20 UD. Nieco później, podczas targów MWC w Barcelonie ukazano model APEX, który zyskał wielu zwolenników dzięki swojej „bezramkowości”. Xiaomi nie chce być gorszy – szef firmy Lei Jun zapowiada, że flagowiec Mi 7 także może posiadać czytnik linii papilarnych umieszczony na wyświetlaczu.
 
Xiaomi ma w planach wprowadzenie na rynek dwóch wersji flagowca – model Mi 7 oraz Mi 7 Plus. Do tej pory informacje w sieci nie potwierdziły jednoznacznie, że wspomniany smartfon uzyska skaner w ekranie czy też nie. Na pewno jednak możemy spodziewać się najmocniejszej specyfikacji technicznej w kontekście procesora oraz pamięci RAM.
 
Gigant z Chin ma zdecydować się również na kolejny wielki krok. Jak można się domyśleć, zwykła wersja Mi 7 będzie nieco uboższa niż wersja „Plus”. Właśnie w względnie lepszym modelu ma pojawić się silniejsza bateria, czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran oraz lepszy aparat. Zapewne będzie on też odpowiednio droższy.
 
Nowe flagowce od Xiaomi mają zostać zaprezentowane przez producenta już prawdopodobnie w czerwcu bieżącego roku. Jeżeli plotki okażą się prawdą to konkurencja ma się czego obawiać. Zainteresowanie miłośników chińskiej marki na pewno wzrośnie.
 
Źródło : weibo.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *