Gry News Rozrywka

Far Cry 5 bije rekordy sprzedaży

Producent przez bardzo długi czas nakręcał graczy oraz budował napięcie, aż do prezentacji gry Far Cry 5. Jak się okazuje akcje promocyjne były skuteczne, ponieważ wspomniana gra uzyskała świetne wyniki i zaczyna bić rekordy sprzedaży! Autorzy mogą być zadowoleni.
 
Far Cry 5 to kontynuacja kultowej serii. Nie spodziewacie się, ale nowa część zajęła pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się gier na terenie Wielkiej Brytanii. Firmy odpowiedzialne za monitorowanie oraz analizę zainteresowań użytkowników wersjami pudełkowymi poinformowały także, że Far Cry to bez dwóch zdań najlepsza odsłona jeżeli chodzi o sprzedaż. Zaledwie kilka dni zajęło Far Cry 5 pobicie rekordu, którym wcześniej cieszyła się produkcja Bioshock : Infinite.
 

thumbsticks.com

 
Gra, o której mowa sprzedała się już w około 560 tysiącach kopii, jednak ta liczba stale wzrasta i nic nie wskazuje na to, aby miała się zatrzymać. Jak się okazuje, aż 60% wersji, które zostały sprzedane są zoptymalizowane pod konsolę PlayStation. Jednak na komputerach stacjonarnych nie jest o wiele gorzej. Jak dotąd świetnie radzi sobie na platformie Steam pomimo wysokiej ceny.
 
Póki co, gra jest świeża, więc nie warto brać pod uwagę oceny graczy, ale zapowiada się na to, że nie będzie ona gorsza od poprzednich części. Dajcie znać czy również pokusiliście się na nowego Far Cry od Ubisoftu!
 
Źródło : forbes.com

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *