Masz telefon w T-Mobile? Nie zdziw się na brak zasięgu

0

Wtorkowy wieczór dla wielu użytkowników T-Mobile nie był udany. Nagle sieć przestała działać, a zasięg znikł z niewyjaśnionych przyczyn. Klienci nie mogą korzystać z usług operatora oraz nie posiadają dostępu do Internetu LTE.
 
Usługa downdetector.pl z minuty na minutę wzbogaca się o nowe zgłoszenia użytkowników o problemach z siecią. Niestety ze zgłoszeń wynika, że usterka nie jest miejscowa. Jej zasięg to głównie obszar Śląska, Katowic, Krakowa, Poznania, Gdańska, Warszawy.
 
Niestety nadal nie wiadomo, co jest przyczyną awarii technicznej. T-Mobile zmorzyło swoje siły, ale nadal nie ustosunkowało się do powstałych problemów oraz nie podało przybliżonego czasu usunięcia usterki. Krótko po północy Operator na swoich portalach społecznościowych potwierdził rozległą awarię oraz potwierdził rozpoczęcie prac nad problemem.
 
Źródło: downdetector.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMyszka gamingowa – jaki sensor wybrać?
Następny artykułPanda Waze, czyli nowy trend w miejskiej dżungli
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.