Elektronika News

Nowe routery VDSL TP-Link – wiele możliwości w jednym urządzeniu

TP-link to silna marka. Firma nie zapomina, że routery i urządzenia sieciowe to początek wszystkiego. Gigant zaprezentował właśnie kolejne routery VDSL z rodziny Archer.

 

Najnowsze routery VDSL od TP-Link dadzą Ci nieograniczone możliwości wyboru najlepszego dostawcyInternetu lub jego ewentualnej zmiany. Posiadają wbudowany modem ADSL, port EWAN oraz porty USBobsługujące modemy 3G/4G, dzięki czemu przy użyciu jednego urządzenia możesz korzystać z różnych łącz Internetowych. Takie rozwiązanie pozwoli na stały dostęp do Internetu urządzeniom w Twoim domu lub w biurze. Poznaj nowe modele dwupasmowych routerów VDSL w standardzie AC: Archer VR900 Archer VR600 oraz Archer VR400.

Archer VR400 / fot.prasowe

Konfiguracja i obsługa routerów przebiega szybko i łatwo. Wszystko za sprawą intuicyjnego interfejsu dostępnego w przeglądarce lub aplikacji Tether dostępnej na urządzenia z systemami Android lub iOS. Każdy nawet mniej doświadczony użytkownik poradzi sobie z zarządzaniem swoją siecią. Wszystkie routery posiadają gigabitowe porty Ethernet sprawdzające się dla zastosowań wymagających stabilnego, szybkiego połączenia takich jak gry online lub streamowanie wideo w jakości HD.

Archer VR400 / fot.prasowe

Trzy zewnętrzne anteny wspierane technologią kształtowania wiązki dostarczają sygnał z większą precyzją przyspieszając działanie sieci bezprzewodowej. W zależności od modelu do dyspozycji masz 1 lub 2 porty USB (2.0 i 3.0), za pomocą których możesz udostępniać drukarki, dane i multimedia urządzeniom w domowej sieci oraz przy użyciu funkcji serwera FTP przez Internet. Dodatkowo porty obsługują modemy 3G/4G USB, co pozwala na ustanowienie połączenia zapasowego.

Archer VR400 / fot.prasowe

Archer VR900 wykorzystuje pełny potencjał połączeń VDSL i osiąga łączne prędkości sieci bezprzewodowej do 1900 Mb/s (600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz oraz 1300 Mb/s w paśmie 5 GHz). Archer VR600 osiąga prędkości do 300Mb/s w paśmie 2,4GHz i 1300Mb/s w paśmie 5GHz a model Archer VR400 do 300Mb/s w paśmie 2,4GHz oraz 867Mb/s w paśmie 5GHz. Produkty objęte są 36-miesięczną* gwarancją. Urządzenia dostępne są już w sprzedaży.

*szczegóły gwarancji dostępne są na stronie producenta.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *