Aplikacje Motoryzacja News

Panda Waze, czyli nowy trend w miejskiej dżungli

Jeszcze w tym miesiącu Fiat ma ruszyć z zamówieniami na nową wersję Pandy, która od teraz będzie najbardziej społecznościowym autem w mieście… Dlaczego piszę o tym na portalu o technologiach? Okazuje się, że za nazwą Waze kryje się niesamowity system, który na współgrać z kierowcą i oferować mu dużo więcej niż tylko komfort podczas jazdy. Oprócz nawigacji, która pomaga ominąć korki znajdziemy również pomocną dłoń, gdy będzie trzeba zatankować auto lub samochód sam przypomni się, gdzie został zaparkowany.
 
Nowa Panda Waze to połączenie popularnego modelu Fiata z niesamowicie ,,social” systemu nawigacji na świecie. Misją tego duetu jest szukanie inteligentnych rozwiązań upraszczających i poprawiających życie kierowcy.
 
Specjalna wersja Pandy oferuje połączenie dwóch aplikacji: Waze, jako nawigacji samochodowej oraz ,,Panda Uconnect”. Takie połączenie daje nam możliwość skupienia się na jeździe i jednoczesnym korzystaniu z szeregu usług, jakie oferuje ten system.
 
Od teraz wystarczy włożyć swój smartfon oparty o Androida czy iOS do uchwytu w desce rozdzielczej, aby rozpocząć jazdę w łączności ze światem i jednoczesnym dbaniu o własne bezpieczeństwo.
 
Aplikacja pomaga ominąć korki, pozwala oszczędzić czas oraz informuje kierowcę o aktualnych warunkach na drodze. Ponad to w przypadku niskiego poziomu paliwa czy ciśnienia w oponach nawigacja sama wyszuka i zaproponuje wizytę w najbliższej stacji benzynowej czy stacji kontroli pojazdów.
 
Waze to również multimedialny system rozrywki w samochodzie pozwalający na zmianę stacji radiowych, regulację głośności, odtwarzanie muzyki czy wreszcie integracje z telefonem w postaci rozmów telefonicznych, głosowemu odpowiadaniu na SMS, a skończywszy na sprawdzeniu prognozy pogody i synchronizacji ze swoim kalendarzem.
 
Oprócz nowego, cyfrowego systemu Pandy Waze dominuje w niej również nowoczesny wygląd i indywidualny styl dopasowany nie tylko do młodszej grupy odbiorców.
 
Podstawowe wyposażenie obejmuje radio z systemem Bluetooth, uchwyt w desce rozdzielczej, klimatyzację, 4 x poduszki powietrzne, ESC z Hill Holder, czujnik ciśnienia w oponach, centralny zamek z pilotem oraz regulowaną wysokość kierownicy. Wszystko w zestawie z silnikiem benzynowym 1,2 o mocy 69 KM.
 
Źródło: msn.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *