Zniżka na abonament RTV

0
fot. Samsung

Ustawa o opłatach abonamentowych w dalszym ciągu narzuca Polakom płatności za odbiorniki radiofoniczne i telewizyjne. Niestety opłacanie rachunków za telewizje kablową lub satelitarną nie zwalnia nas z ustawy i powoduje niezadowolenie wśród Polaków. Sprawdź jak zaoszczędzić na abonamencie RTV.

 

Od 1 stycznia 2017 roku opłata nie ulegnie zmianie, czyli za używanie odbiornika radiowego zapłacimy 7 zł, a za używanie odbiornika radiowego i telewizyjnego 22,70 zł miesięcznie. Możemy zaoszczędzić na niej nawet 10%. Aby tak się stało musimy opłacić abonament za cały rok do 25 stycznia 2017.

Abonament możemy opłacić z góry nie tylko za pełny rok ale i za dowolną liczbę miesięcy. Im większą liczbę miesięcy, opłacamy od razu, tym większa kwota rabatu, którą otrzymujemy.

Źródło: rp.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRecenzja smartfona TP-Link Neffos C5
Następny artykułHTC 10 dostał Androida 7.0
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.