News Telefony

Samsung Galaxy S7 dostępny w różowym kolorze

Rozwiązanie Samsunga na odświeżenie swoich telefonów jest dość nietypowe. Producent po wpadce Note 7 prezentuje swoje modele S7 i S7 Edge w różnych nowych kolorach.

 

Samsung nie mając w portfolio nowych flagowych smartfonów próbuje mimo wszystko zaskoczyć klientów i to nie koniecznie technologią, a tym razem kolorami. Nie tak dawno informowaliśmy was, że producent zaprezentował światu telefon Samsung Galaxy S7 Edge w kolorze Blue Coral, a już dziś bez wielkiego rozgłosu na stronie koreańskiego producenta pojawił się nowy kolor Pink. Wszystko wskazuje na to, że aktualnie ten nowy kolor pojawił się tylko dla modelu Galaxy S7 bez wersji z zakrzywionym ekranem.

Pink-color-Galaxy-S7

Paleta kolorystyczna tegorocznych flagowców z rodziny S7 to aktualnie Black Onyx, Gold Platinum, White Pearl, Silver Titanium, Pink Gold oraz niedawno zapowiedzianego Blue Coral.

Pink-color-samsung-phone

Nie mamy aktualnie informacji aby najnowszy kolor miał zawitać do naszego kraju, jednak z całą pewnością Samsung próbuje dopasować się kolorem do wielu klientów.

Źródło: Techgrapple

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *