fot.htc.com
Aktualizacje News

HTC 10 dostał Androida 7.0

Wszyscy klienci i posiadacze smartfonów z utęsknieniem wypatrują najnowszych aktualizacji na swoje telefony. Nowe paczki z oprogramowaniem to nie tylko odświeżenie telefonów, ale również poprawa różnych systemowych błędów. Najnowszy Android 7.0 (Nougat) właśnie wędruje do modelu HTC 10.

 

Nie tak dawno na łamach technologicznej informowałem was o tym, że HTC planuje już niedługo wypuścić najnowszego „zielonego robocika” dla flagowego modelu HTC 10. A już dziś możemy oficjalnie napisać, że producent własnie rozpoczyna dystrybucje tego systemu. Z pewnością jest to duży plus dla tajwańskiego koncernu, który w ten sposób dotrzymał obietnicy. Z informacji dostępnych na twitterze wiemy, że aktualizacja na chwilę obecną przeznaczona jest na telefony niebrandowane z rynku USA.

Fot.twitter.com/HTCUSA
Fot.twitter.com/HTCUSA

Klienci, którzy zakupili swojego HTC 10 u operatorów, będą musieli jeszcze chwilkę poczekać na oficjalną dystrybucję. Niestety, ale taka kolej rzeczy, jednak już teraz możemy podejrzewać, że reszta świata dostanie nowego Androida jeszcze w tym roku. Pozostaje się nam uzbroić w cierpliwość i wypatrywać pierwszych „paczek” wysłanych przez OTA (Over the Air).

Źródło: Twitter.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *