Tracimy klientów! Szybki i wściekły Apple? Dwayne, Johnson, Siri i…iPhone 7

0
apple.com

Koncern Apple chce koniecznie zrobić hit i zareklamować nowego iPhona 7 wraz z najbardziej rozpoznawalną gwiazdą Hollywood. Tutaj nie liczą się koszty, stawiamy, na jakość, efekty specjalne i wzbudzenie wielkiego WOW wśród klientów.

 
Na oficjalnym kanale Apple na YouTube pojawił się krótkometrażowy filmik promujący nowy telefon iPhone 7, co ciekawe główną rolę w video gra Dwayne ,,The Rock” Johnson – najpopularniejszy aktor w USA, gwiazda Szybkich i wściekłych. Film wyprodukowany przy współpracy Apple i Seven Bucks Productions ukazujący The Rock’a jako twardziela i gwiazdora kina akcji. Przygodom rodem z filmu ,,Szybcy i wściekli” włada Siri. Reklama wzbudza wiele emocji porwanie Uberów, przejęcie samolotu… a z resztą zobaczcie sami.

Źródło:YouTube

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLaptop dla studenta do 1000zł
Następny artykułBardzo tanie, dobre laptopy? Sprawdź modele poleasingowe!
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.