News Serwis

Gdzie można naprawić telefony Infinix?

Miejsc do napraw telefonów w Polsce mamy naprawdę dużo. Niestety nie każdy serwis telefonów może na miejscu dokonać naprawy. Jest to podyktowane brakiem części lub nowością na rynku smartfonów. Nie tak dawno do Polski zawitała firma Infinix z pełną obsługą gwarancyjną. Czy oprócz tego punktu znajdziemy inny pogwarancyjny serwis telefonów Infinix?

Pisząc słowo Infinix z pewnością większość czytelników spyta: A co to takiego jest? O tej nowej marce jakiś czas temu było głośno na rynku. Chiński producent zawitał w progi polskiego rynku, próbując zdobyć serca i portfele nowych klientów. Oczywiście marka wchodząc do Polski oprócz smartfonów przygotowała także serwis gwarancyjny (firma SBE). Jednak każdemu klientowi mogą przydarzyć się sytuacje, w których punkt dedykowany przez producenta będzie za drogi. Co w takim przypadku może zrobić klient końcowy?

Serwis telefonów Infinix Warszawa

Niestety na chwilę obecną ciężko szukać odpowiednich pogwarancyjnych serwisów powyższej marki. Powodem takiego działania jest między innymi brak popularności tej marki. To wszystko składa się na to, że nie wielu klientów obecnie będzie szukać tego typu usług, jak serwis telefonów Infinix. Oczywiście z biegiem czasu (jeśli marka zacznie przybierać na popularności) takich punktów może pojawiać się coraz więcej. Musimy także pamiętać, że serwis telefonów Infinix w samej Warszawie może obsługiwać także całą Polskę poprzez obsługę napraw wysyłkowych.

Sama marka jest dość tajemnicza (przynajmniej na tę chwilę) i nie musi być tak dostępna, jeśli chodzi o dostęp do części. Naprawa telefonów Infinix przez brak dostępu do części (w szczególności tych kluczowych np. wyświetlaczy) na pewno będzie dość trudna. Proces napraw jest bardzo podobny, ale nie zmienia to faktu, że obecnie nie ma zbyt wielu chętnych na wykonywanie napraw urządzeń marki Infinix. Nie ma tutaj znaczenia także miasto, ponieważ to kwestia czasu, zanim się ilość punktów w całej Polsce się zapełni.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *