ProBIZ

Znana chińska firma Xiaomi zajmująca się produkowaniem różnych sprzętów elektronicznych m.in. smartfony czy laptopy niedawno do swojej oferty wprowadziła ceramikę łazienkową, a wśród niej profesjonalną toaletę.

 
Oczywiście jak nastało na firmę zajmującą się nowoczesną technologią Xiaomi wprowadziło kilka funkcji do toalety. Toaletę wyposażono m.in. w filtr wody, ogrzewana deska oraz mechanizm samoczyszczący korzystający z promieniowania UV. Ale to jeszcze nie koniec. Produkt posiada regulację ciśnienia wody oraz możliwość ustawienia temperatury – tak toaleta Xiaomi umyje nas po skorzystaniu z jej usługi. Cena również wydaje się przystępna ponieważ wynosi ona 600 zł. Jednak w najbliższym czasie nie mamy co liczyć, że pojawi się na rynku polskim, ceramika jest cięższa od smartfona, a przesyłka może być nieopłacalna.
 

ProBIZ

 
Źródło:msn.com

1 KOMENTARZ

  1. Co tu się dziwić, że zaczęli urządzać łazienki. Jak wyczują zysk, to i plastikowe koraliki zaczną trzaskać. „Chińczyki” tak mają 🙂 Sam sprzęt nie wygląda odkrywczo, niepokoi mnie ta wajcha z boku – aby się na nią nie siądzie i coś nie wystrzeli? Za to określenie „profesjonalna toaleta” wprost mnie zachwyciło. Czyżby pojawili się zawodowcy robiący kupkę i siusiu w ramach obowiązków służbowych?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here