News Telefony

Samsung Galaxy Note 7 z ciekawym gratisem

Premiera Samsunga Galaxy Note 7 już tuż, tuż. Tym czasem nowe plotki, a w zasadzie nowe informacje wskazują, że Koreańczycy przygotowują bardzo ciekawy prezent dla wszystkich klientów.

 

Samsung za dwa dni będzie miał swój wielki dzień w Nowym Yorku. Długo wyczekiwana premiera Samsunga Galaxy Note 7 odbędzie się już w najbliższy wtorek. W ostatnim czasie w sieci pojawiło się mnóstwo plotek i (jeszcze) niepotwierdzonych informacji na temat tego urządzenia. Na trzy dni przed premierą na twitterowym koncie wypowiedział się Faryaab Sheikh, były redaktor naczelny znanego serwisu Sammobile. Wielu z Was może być zaskoczonych kiedy napiszę, że były naczelny poinformował nas nie o tym co jeszcze może zawierać Note 7, a o tym co zostanie do niego dorzucone w prezencie dla klientów. Jak wszyscy wiemy (bądź też pamiętamy) Samsung zazwyczaj przy większych premierach swoich falgowców zawsze starał się dorzucać wszelkiego rodzaju gifty do nowych flagowców. Według Faryaaba tak samo będzie w przypadku Note 7, który zapowiada się na potężnego smartfona i co gorsza niestety drogiego.

fot.Twitter
fot.Twitter

Tym razem osoby kupujące Samsunga Galaxy Note 7 będą mieli wybór jaki prezent chcą otrzymać. Według byłego redaktora Koreańczycy przygotowali dla klientów do wyboru gogle Gear VR dla Note’a 7 albo kartę microSD o pojemności 256 GB. W przypadku obu akcesoriów możemy być pewni, że nie są to tanie prezenty i wybór nie jest taki prosty. Sama karta (myślę, że to może być Evo Plus 256 GB) kosztuje około 200 dolarów, a nowe gogle około 150 dolarów. Musimy pamiętać, że jest to tylko niepotwierdzona informacja od byłego redaktora naczelnego Sammobile, która może (ale nie musi) okazać się prawdą. Wszystko to zostanie zweryfikowane podczas konferencji 7 Unpacked 2016r, która odbędzie się już we wtorek.

Źródło: Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *