News Telefony

Zobacz fragment produkcji iPhone 8

Dowodów na wygląd iPhone 8 jest co niemiara. Wygląda na to, że Apple nie uchowa swojej tajemnicy do samej premiery. Czas na filmy z produkcji, które są niepodważalnym dowodem na wygląd całego urządzenia.

 
Wysyp przecieków dotyczących najnowszego iPhone 8 jest tak duży, że Apple chyba nie jest nas w stanie już niczym zaskoczyć podczas samej premiery. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że zdjęcia, rendery lub też filmy pochodzą z bardzo wiarygodnych źródeł, a urządzenie na każdym zdjęciu wygląda dokładnie tak samo. Można zatem powiedzieć, że wygląd iPhone 8 jest nam już znany w 100%. Gdyby ktoś z Was miał jednak wątpliwości, dziś w sieci na kanale Youtube pojawiły się kolejne dwa filmiki prosto z miejsca produkcji, czyli fabryki Foxconn. Na widocznych filmikach widzimy proces czyszczenia, polerowania telefonów, a właściwe tylnej pokrywy urządzenia.

Na jednym z kolejnych widać wózki, na których iPhone’y sobie „odpoczywają” lub też czekają na swoją kolej. Jest to kolejny i niezbity dowód potwierdzający, że Apple nie zaskoczy nas już wyglądem swojego najnowszego flagowca. Zobaczmy jeszcze raz jak wygląda produkcja nowego smartfona. Powyższe filmiki potwierdzają również, że praca nad iPhone 8 w fabrykach wrze, o czym pisaliśmy nie tak dawno na łamach Technologicznej.

Źródło: YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *