Internet News

Mega promocja – 175 certyfikowanych kursów za 180 zł zamiast 80 tysięcy!

Wśród nich kursy administracji, księgowości, rozwoju osobistego, rozwoju kariery, marketingu, sprzedaży, kontaktów międzyludzkich, specjalności, zachowania w pracy oraz Microsoft. Wszystkie potwierdzane certyfikatami.

 

To jedna z większych ofert w historii SharewareOnSale Deals (o tej stronie już pisaliśmy a propos programu do obróbki zdjęć za darmo). Po zakupie pakietu „Biblioteka treningów profesjonalnych umiejętności” uzyskujemy dożywotni dostęp do 750 godzin nauki. Pojedynczy kurs zajmie nam 6-8 godzin nauki, zaś na jego zakończenie dostajemy certyfikat zatwierdzony przez IAOTS (International Association of Online Training Standards).

Kursów jest tak wiele, że nie jestem w stanie ich opisać. Wspomnę tylko, że wśród nich znajdziemy chociażby: pisanie tekstów biznesowych, zarządzanie czasem, motywowanie pracowników, social intelligence, cyberbezpieczeństwo, podstawy marketingu, umiejętności negocjacji, profesjonalne planowanie wydarzeń, strategie komunikacji, czy chociażby zaawansowany kurs Access 2013. Pełną listę znajdziecie TUTAJ w zakładce „Units of Study”.

 

 

Do wszystkiego mamy dostęp 24/7 poprzez dowolny komputer lub smartfon. Wśród wymagań autorzy wskazują jedynie podstawowe umiejętności czytania, pisania i liczenia.

Gdzie jest haczyk? Niestety kursy dostępne są tylko w języku angielskim, więc jego znajomość będzie kluczowa w nauce. Niemniej mam nadzieję, że spora część z was dobrze nim włada i na pewno przyswoi ogromną ilość wiedzy.

Aby zakupić kurs, udajcie się TUTAJ. Cały proces jest dobrze wytłumaczony i z pewnością nie będzie żadnych problemów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *