Kontrolowany przeciek – Xiaomi Redmi Note 6 Pro

0
ibtimes.co.in

Jak już zdążyliśmy zauważyć trend niskich cen produktów Xiaomi skutecznie zachęcał Polaków do zakupu tych urządzeń. Mimo, że model Redmi Note 5 trafił do sprzedaży w lutym 2018 roku to w sieci już robi się głośno o jego następcy – Redmi Note 6 Pro.
 
Jak zdążyliśmy się dowiedzieć urządzenie będzie dostępne w dwóch wariantach konfiguracji sprzętowej:
 
– 3 GB pamięci operacyjnej RAM i 32 GB pamięci na dane,
 
– 4 GB pamięci operacyjnej RAM i 64 GB pamięci na dane.
 
Ponad to do wyboru dostaniemy modele w kolorach: czarnym, złotym i niebieskim. Obie wersje urządzeń mają oscylować w przedziale 200 – 250 euro, czyli 850 – 1060 zł. Przypomnijmy, że Xiaomi Redmi Note 5 był dostępny w cenie 899 zł za podstawową konfigurację oraz w cenie 1049 zł za wersję z 4 GB pamięci RAM.
 
Oczywiście jak możemy się domyślać dokładna specyfikacja nie jest jeszcze znana i musimy poczekać na bliższe szczegóły podczas premiery urządzenia. Możliwe, że sprzedaż ruszy jeszcze w tym roku lub zaraz na początku 2019.
 
Źródło: rquandt

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowoczesna koncepcja nowych MacBook’ów
Następny artykułNowa akcja Lenovo Premium Care dla użytkowników laptopów Yoga
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.