News

Usługa ,,KURIER WIECZÓR” dostępna na Allegro

Jak wynika z badań statystycznych obecnie, co drugi Polak robi zakupy online. Taka forma zakupów to zapewnienie pracy dla firm kurierskich. Allegro przy współpracy z DHL Parcel wychodzi naprzeciw klientom serwisu wprowadzając nową formę dostawy.

 
Często kupując coś przez Internet zależy nam, aby przesyłka w możliwie najkrótszym czasie dotarła do naszego domu. Na pewno wielu z nas spotkała sytuacja, w której kurier dociera do naszych drzwi, podczas gdy jesteśmy w pracy, na uczelni. Zwykle takie paczki dostarczane są dnia następnego lub przekazywane do punktu odbioru paczek, gdzie każdy musi odebrać ją samodzielnie.
 
,,Kurier wieczór” usługa Allegro
 
Z ankiety wynika, że blisko 70% klientów wolałoby, aby paczki były dostarczane w godzinach wieczornych, gdy zwykle są już po pracy. Allegro podjęło współpracę z DHL Parcel i dzięki temu wprowadziło usługę ,,Kurier wieczór”, czyli możliwość doręczenia przesyłki między godziną 18:00 a 22:00. Całkowity koszt wysyłki paczki do 10 kg ma wynieść 12,24 zł.
 
Ponad to śledzenie paczki będzie odbywało się za pośrednictwem serwisu Allegro w panelu ,,Moje zakupy”. Jest to kolejne udogodnienie dla klienta, aby ten w szybki sposób mógł sprawdzić obecną lokalizację przesyłki.
 

tablety.pl

 
Usługa dostosowana do stylu życia Polaków
 
Twórcy podkreślają, że to pierwsza tego typu usługa oferowana na tak szeroką skalę. Firmy sprzedające produkty na Allegro będą miały możliwość wprowadzenia tej usługi korzystając przy tym z atrakcyjnych warunków umowy ramowej Allegro.
 
Uważam, że taki krok ze strony Allegro i DHL Parcel to ułatwienie i dostosowanie się do obecnego stylu życia Polaków oraz rozwój daleko idącej integracji technologicznej.
 
Źródło: msn.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *