Aplikacje News Telefony

EDGE dostępny na Android i iOS

Na oficjalnym blogu Microsoft pojawiła się informacja, że przeglądarka Edge będzie dostępna w wersji mobilnej na systemy Android i iOS. Na początek zostanie wydana wersja testowa i dostępna tylko na rynek USA.

 
Aplikacja dostępna jest w wersji anglojęzycznej, a interfejs nie został zmieniony od tego znanego z PC. Dodatkowo pojawił się pasek nawigacyjny umieszczony na dole ekranu, na którym znajdziemy m.in. przycisk Continue on PC – funkcja pozwala wysłać treść do przeglądarki uruchomionej na desktopowej wersji Windows 10.
 

dobreprogramy.pl

 
Jednym z najmocniejszych punktów mobilnego Edge ma być możliwość synchronizacji z urządzeniami z pełnoprawnym systemem Windows 10. Do dyspozycji zostanie oddana możliwość przesyłania treści na Edge na PC, synchronizację ulubionych kart czy haseł użytkownika.
 
Po wielkiej porażce mobilnego Windows Phone koncern postanowił wydać Microsoft Launcher, czyli wersję androidowego launchera, który nie jest samodzielnym systemem mobilnym a pozwala łączyć wygląd i zestaw aplikacji z obu liczących się dzisiaj systemów dostępnych na urządzenia mobilne.
 
Źródło: msn.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *