News Telefony

iPhone 8 – wadliwe szybkie ładowanie

We wrześniu zostały zaprezentowane nowe modele telefonów marki Apple. Wśród nich pojawiły się modele takie jak: iPhone X – rozpoczynający nową serię smartfonów oraz iPhone 8 i iPhone 8 Plus, który wyglądem nie wyróżnia się, za to egzemplarze pojawiają się z funkcją szybkiego ładowania – opinie użytkowników pokazują jednak sprzeczności.

 
W praktyce okazuje się, że ładowanie nowego iPhona 8 Plus zajmuje więcej czasu niż jego poprzednika iPhone 7 Plus. Okazuje się jednak, że nowy model ma większy akumulator, ale z kolei poprzednia wersja iPhona nie wspiera funkcji szybkiego ładowania.
 
Cała sytuacja spotkała się z negatywną opinią również za sprawą tego, że kupując nowego iPhone 8 czy 8 Plus za kwotę ok. 3500 zł w zestawie znajdziemy standardową ładowarkę, która nie posiada funkcji szybkiego ładowania. Dodatkowe akcesorium wraz ze stosownej długości przewodem możemy otrzymać za dodatkową opłatą: ładowarka + 1m przewodu – 378 zł oraz wersję z 2m przewodem – 428 zł.
 

 
Mimo, że w Internecie jest udostępniony film testowy pokazujący czas szybkiego ładowania iPhone 8 do swojego poprzednika to prawdopodobnie testy były przeprowadzone w specyficznych warunkach bardzo odległych od codziennego użytkowania. A jakie jest Wasze zdanie?
 
Źródło: msn.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *