Facebook znalazł dla nas 5 rodzajów płci

0
fot. Wired

Nowa aplikacja randkowa Facebooka jest coraz bliżej. Obecnie znajduje się w fazie testowej przez samych pracowników. Przecieki jednak są zaskakujące. Okazuje się, że randkowanie Facebooka zaskakuje od samego początku w procesie rejestracji, gdzie do wyboru mamy aż 5 płci – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
 
Dzięki analizie zachować w sieci swoich użytkowników Facebook może okazać się skutecznym portalem, który zacznie łączyć ludzi. Serwis pochwalił się nawet, że wie o zakochiwaniu się użytkowników na długo przed tym, zanim sami zainteresowani się o tym zorientują.
 
W teorii Facebook ma pomagać w poszukiwaniu wymarzonej partnerki lub partnera pasujących pod względem osobowości i zainteresowań. Z drugiej strony ciekawe czy portal kieruje się zasadą pełnego dopasowania charakterów, czy wychodzi z założenia, że to właśnie przeciwieństwa się przyciągają.
 
Oczywiście, twórcy ponad wszystko obiecują dyskrecję, a sama aplikacja nie będzie pokazywać profilu osoby poszukującej miłości jej znajomym.
 
Aplikacja randkowa Facebooka weszła w fazie testów i zaskoczyła od samego początku istnienia, ponieważ w formularzu rejestracji mamy do wyboru 5 płci:
 
– Kobieta,
 
– Mężczyzna,
 
– Kobieta trans płciowa,
 
– Mężczyzna trans płciowy,
 
– Płeć niejednoznacznie określona (non binary).
 
Taka sama pula służy do wyboru, kogo ma wyszukiwać dla nas aplikacja randkowa Facebooka.
 
Źródło: RadioZET.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSmartfon z iOS-em czy z Androidem?
Następny artykułAndroid 9.0 Pie, mimo, że stabilny to wciąż wadliwy
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.