News

Dlaczego nie wymieniany szybek w telefonach?

Uszkodzone mechaniczne telefony powinno się naprawiać. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Oprócz braku części, braku wiedzy i możliwości niektórym użytkownikom się po prostu nie chce. Czasami są także inne powody, które nie zachęcają do napraw uszkodzonych mechaniczne telefonów.

Powodów takich działań jest wiele. Każdy użytkownik ma własne. Trzeba jednak stwierdzić, że większość z nich pokrywa się ze sobą. Wymiana szybki to w dużej mierze zabieg kosmetyczny. Niektórzy nie potrzebują naprawy swojego iPhone’a kierując się tymi samymi pobudkami co inni.

Koszty i jeszcze raz koszty

Przyczyna ekonomiczna to najbardziej popularna przyczyna odmowy naprawy swojego telefonu. W trudnych czasach wymiana szybki iPhone spada na drugi tor. Nie każdy ma pieniądze żeby wykonać naprawę swojego smartfona. Jest to zrozumiałe, ponieważ wymiana digitizera będzie oczywiście tańszym zabiegiem, ale nie dla każdego.

Uszkodzona szybka nie musi wiązać się z brakiem możliwości korzystania z telefonu. To bardzo ważna informacja, bo pęknięcie nie musi uzależniać naszej decyzji co do samej naprawy. Musimy tutaj zwrócić uwagę, że naprawa wykonywana w serwisie telefonów iPhone będzie większym kosztem niż naprawa wykonana samodzielnie. Problemem takiego działania jest jednak brak wiedzy technicznej, która do wykonania każdej naprawy telefonu, nie tylko wymiany szybki będzie niezbędny

Wymiana szybki – jakoś wytrzymam do następnej wymiany telefonu

Niektórzy wychodzą z założenia, że uszkodzona szybka w telefonie nie jest problemem do czasu, kiedy telefon całkowicie nie zdechnie. W tych czasach oferty abonamentowe umożliwiają nam swobodną wymianę telefonu co mniej więcej 2 lata (niektórzy operatorzy mogą przedłużyć ofertę na 6 miesięcy przed końcem umowy). Ludzie starają się, aby stare urządzenie jakoś wytrzymało do tego czasu. Niestety nie zawsze jest i nie zawsze będzie to możliwe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *