News Telefony

ZTE Blade L5 trafił do sprzedaży w Plusie

W sieci Plus pojawił się nowy budżetowiec. Od teraz osoby planujące zakupić, lub przedłużyć abonament będą mieli do wyboru dodatkowo ZTE Blade L5.

Nowy smartfon będzie urządzeniem dla mniej wymagających użytkowników. ZTE Blade L5 został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 854 piksele. Płynne działanie telefonu ma zapewnić dwurdzeniowy MediaTek 6572, wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Na dane przeznaczono zaledwie 8 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością rozszerzenia jej o 32 GB za pomocą karty micro SD.

Przyzwoite zdjęcia wykonamy za pomocą 8 MP aparatu głównego. Fani wykonywania selfie będą jednak zawiedzeni – rozdzielczość przedniej kamerki to tylko 2 MP co jest absolutną porażką patrząc na konkurencyjne średniaki. Cały, ważący 128 gram smartfon zamknięty został w obudowie o wymiarach 143 x 72 x 8,9 mm.

fot. ZTE
fot. ZTE

ZTE Blade L5 pozwala na wykorzystanie dwóch kart SIM jednocześnie. Niestety, żaden ze slotów nie pozwoli na korzystanie z sieci LTE. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android w nieco przestarzałej już wersji 5.1. Urządzenie będzie dostępne w sklepie internetowym Plusa, w ofercie JA+ Elastyczna za 3 złote. Zakupić go będziemy mogli w dwóch wersjach kolorystycznych. Zwracając uwagę na całokształt telefon nie wygląda na atrakcyjny, brak obsługi sieci LTE, a dodatkowo aparat fotograficzny do selfie.

Źródło: ZTE Poland

2 KOMENTARZE

    • Mateuszu,

      Dziękujemy, że podzieliłeś się z nami tym w komentarzu. Czy możesz coś jeszcze powiedzieć o tym smartfonie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *