Aktualizacje News

Alcatel OneTouch Idol 3 otrzymuje Androida 6.0 Marshmallow

Aktualizacji czas zacząć. Na rynku mobilnym obserwujemy coraz większe ruchy z aktualizacją Android 6.0 Marshmallow. Tym razem magiczną piankę otrzymają klienci marki Alcatel dla modelu OneTouch Idol 3.

Rynek mobilnych urządzeń zaskakuje nas z dnia na dzień. Tym razem zaskoczyła nas firma Alcatel (dokładnie oddział USA), która poinformowała swoich klientów o aktualizacji urządzeń z rodziny Idol 3 (4.7) i Idol 3 (5.5). Francuska firma znana jest nam z dawnych lat, jednak teraz wracając do gry zaskakuje wszystkich klientów bardzo dobrymi urządzeniami za naprawdę przyzwoite pieniądze, czego dowodem są właśnie modele z rodziny Idol 3. Wiadomość jaką otrzymaliśmy z twittera jasno wskazuje, że aktualizacje do Androida 6.0 Marshmallow zostają już wysłane.

fot.twitter.com
fot.twitter.com

Niestety, ale z informacji oddziału amerykańskiego wiemy, że pianka na chwilę obecną pojawi się tylko i wyłącznie w USA w urządzeniach niebrandowanych (wolny rynek). Obserwując jednak politykę producentów z całą pewnością możemy stwierdzić, że dalsza część aktualizacji w niedługim czasie zostanie również udostępniona w innych krajach.

Źródło: Twitter

2 KOMENTARZE

    • @Lelo,

      Dziękujemy za komentarz. Odnośnie całej sprawy zwróć uwagę, że producent na chwilę obecną udostępnił aktualizację tylko w USA na wersję telefonów z wolnego rynku. Nie znamy dokładnej daty kiedy producent udostępni Marshmallow na pozostałe rynki w tym również na telefony operatorskie. Jeśli masz telefon pochodzący bezpośrednio od operatora to pamiętaj, że producent nie ma wpływu na to kiedy operator zaakceptuje dopuszczalny soft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *