News Telefony

Znamy już datę premiery Samsunga Galaxy Note 7 albo Note 7 edge

O najnowszym notesie Samsunga w ostatnim czasie dowiedzieliśmy się sporo nowości, które potwierdzają dotychczasowe plotki. Wszystko wskazuje na to, że znamy już oficjalną datę premiery Samsung Galaxy Note 7 wraz z zakrzywioną wersją.

 

Wszystkie dotychczasowe plotki na temat najnowszego biznesowego flagowca potwierdzają się w zupełności. Samsung nie umie (albo też po prostu nie chce) zachować wszystkiego w tajemnicy, zdradzając stopniowo informacje na temat Samsunga Galaxy Note 7. Za pośrednictwem sammobile otrzymaliśmy informacje sugerującą, że Galaxy Note 7 z zakrzywioną krawędzią ekranu będzie zaprezentowany na kolejnym Galaxy Unpacked 2016r. Obraz promujący całą imprezę potwierdza nam datę premiery, która zapowiedziana jest na 2 sierpnia bieżącego roku, w Alice Tully Hall, Lincoln Center w Nowym Jorku. To nie wszystko co zdradza nam obrazek, jeśli przyjrzymy się dokładnie linie ułożone są w taki sposób aby mogły sugerować, że hasłem przewodnim imprezy będzie oczywiście numer 7. Zrównanie numerów Note z aktualnymi flagowcami z rodziny S7 jest bardzo prawdopodobne o czym pisaliśmy nie dawno na łamach technologicznej.

fot.samsungnote6galaxy
fot.samsungnote6galaxy

Na koniec pozwolę sobie jeszcze przypomnieć prawdopodobną specyfikacje urządzenia. Nadchodzący flagowiec jest podobno wyposażony w 5,8 calowy wyświetlacz QHD oczywiście otrzymując zakrzywioną krawędź. Sercem tego smartfona będzie Snapdragon 823 / ewentualnie druga wersja procesora z autorskim Exynosem. Dużym zaskoczeniem jest informacja o normie IP68 sprawiając w ten sposób, że smartfon będzie wodoodporny – oczywiście z ograniczeniami, które poznamy już niedługo. Na pokładzie tak potężnego flagowca nie może zabraknąć porządnej baterii czyli 4000 mAh, którą naładujemy przez port typu C. Wiele mediów spekuluje również na temat skanera tęczówki oraz czytnika linii papilarnych. Jeśli powyższe dane uzupełnione oczywiście o resztę się potwierdzą to możemy mieć tutaj potężnego biznesowego flagowca. Mam nadzieję, że Note 7 nie podzieli losu swojego poprzednika.

Źródło: Sammobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *