Elektronika News

Microsoft zaprezentował nową konsolę – Project Scorpio

Microsoft prezentuje przedsmak swojego najnowszego projektu. Nie da się ukryć, że na horyzoncie widać następce Xbox One. Konferencja E3 rzuca nam światło na konsolę, która zostanie oficjalnie zaprezentowana w 2017 roku.

Nowy tydzień rozpoczynamy dobrą nowiną dla wszystkich fanów świata gier. Firma Microsoft ujawniła kilka ciekawych informacji na temat najnowszego Xbox znanego jako project Scorpio. Nowości jakie zaskoczyły graczy zostały przedstawione na konferencji E3. Nie da się ukryć, że Scorpio to następca ostatniej konsoli Xbox One. Hasłem dnia dla nowego sprzętu będzie płynność gry w rozdzielczości 4K. Następnym krokiem dla graczy będzie ogromna wydajność sprzętu, która obsłuży te obecne i te najnowsze tytuły gier na rynku.

Producent zapewnia, że 6 TFLOPS wystarczy do odpowiedniej płynności w rozdzielczości 4K. Obecny Xone często nie domaga sprzętowo przy z 1080p. Aktualnie wydajność to jeden z najważniejszych punktów nowej konsoli nad, którą pracuje gigant z Redmond. Hasłem przewodnim całej konferencji jest zdanie „Najmocniejsza konsola jaką kiedykolwiek zbudowano”. Ogromne i silne procesory graficzne mają zapewnić użytkownikowi nieograniczoną kontrole w świecie gier. Podsumowując słowem jednego z inżynierów „To jest potwór”.

Źródło: Youtube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *