News Telefony

Znamy cenę Samsunga Galaxy Note 7

Wraz z premierą najnowszych flagowców wszyscy czekamy jeszcze tylko na jedno, czyli oficjalną cenę. Aktualnie oczy całego świata zwrócone są na Samsunga Galaxy Note 7, który na pewno tani nie będzie o czym donoszą nam niektórzy sprzedawcy.

 

Po premierze najnowszego Samsunga Galaxy Note 7 wielu fanów z pewnością chciałaby mieć tego smartfona już w swoim posiadaniu. Nowoczesny, błyszczący i dobrze skonstruowany telefon cieszy oko, ale ma też ogromny minus w postaci ceny. Samsung przyzwyczaił nas do tego, że flagowe produkty zawsze są drogie. W przypadku Samsunga Galaxy Note 7 jest podobnie. Kilku niemieckich sprzedawców ujawniło już ceny urządzenia, które teraz czeka na oficjalną przedsprzedaż.

Z najnowszych informacji wynika, że telefon został wyceniony na 849 euro, co w przeliczeniu przy pomocy nowej funkcji Google’a daje ponad 3600 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii zapłacimy za niego 699 funtów, czyli jakieś 100 zł mniej. Cena jest i tak mniejsza w porównaniu do pierwszych plotek, ktore podawały cenę około 3900 polskich złotych. Zaprezentowany kilka dni temu biznesowy flagowiec na europejskie rynki trafi 2 września, jednak już od 16 sierpnia rozpocznie się jego przedsprzedaż. Pozostaje nam cierpliwie czekać aż Samsung Galaxy Note 7 zawita do Polski.

Źródło: Fudzilla.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *