News

Samsung Galaxy S7 w nowej reklamie z Dannym Gloverem i Kubą Przygońskim

Samsung dość mocno promuje model Galaxy S7 pokazując jego bardzo silne strony. Zarówno w Polsce jak i zagranicą producent podkreśla wytrzymałą baterię oraz normę IP68 dzięki spotom reklamowym.

 

Koreański producent w ostatnim czasie ma dużo pracy nad swoimi najnowszymi urządzeniami. Jesteśmy dopiero już po premierze modelu Samsung Galaxy Note 7 i wyczekujemy oficjalnej dystrybucji, a już dziś możemy zobaczyć w telewizji oraz na kanałach społecznościowych nowe spoty reklamowe przygotowane dla modelu Galaxy S7. Producent pokazując nam swoje spoty prezentuje silne strony najnowszego komercyjnego flagowca. Zagraniczny oddział Samsunga opublikował kolejny spot w kampanii „silnej baterii” z aktorem Danym Gloverem, którego za pewne znacie z filmu „Zabójcza broń”. Amerykański aktor podczas reklamy bawiąc się smartfonem nie zwraca uwagi na tykającą bombę, która staję się coraz głośniejsza. Dany znajdujący się w szybie wentylacyjnym słyszy, że głos tykającej bomby jest szybki i wyraźny więc w ostatniej chwili wyciąga kabel rozbrajając ładunek. Ten kolejny spot podkreśla nam jak długo smartfon Samsung Galaxy S7 potrafi wytrzymać na jednym ładowaniu.

https://youtu.be/YSf41VIX2WA

Amerykański aktor podczas reklamy bawiąc się smartfonem nie zwraca uwagi na tykającą bombę, która staję się coraz głośniejsza. Dany znajdujący się w szybie wentylacyjnym słyszy, że głos tykającej bomby jest szybki i wyraźny więc w ostatniej chwili wyciąga kabel rozbrajając ładunek. Ten kolejny spot podkreśla nam jak długo smartfon Samsung Galaxy S7 potrafi wytrzymać na jednym ładowaniu.

Polska reklama na sportowo

Również polski oddział Samsunga postanowił wyraźnie podkreślić silne zalety swojego flagowego smartfona. Kampania reklamowa pod hasłem #zostanlegenda prezentuje nam S7 w bardzo trudnych pustynnych terenach. Wszystko to testuje nowy ambasador Samsung – Kuba Przygoński, czyli najlepszy Polak w Rajdzie Dakar 2016. Norma IP68 najlepiej sprawdza się w takich warunkach podkreślając kolejny atut smartfonów z rodziny S7.

https://youtu.be/I8-Qdamw3m4

Przypomnijmy, że norma bezpieczeństwa IP 68 oznacza niezawodną ochronę urządzenia przed pyłem i wodą. Czy obie reklamy przemawiają do zakupu tego smartfona? Według mnie tak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *