News

Konkurs od Wiko z okazji Igrzysk Olimpijskich w Rio

Francuski producent smartfonów Wiko postanowił przygotować konkurs dla wszystkich fanów sportu. Tematyka dotyczy Igrzysk Olimpijskich w Rio. Zrób doskonałe zdjęcie i wygraj konkurs fotograficzny o Bleen’owy Medal.

 

Firma Wiko Poland trzymając kciuki za naszych reprezentantów na Igrzyskach Olimpijskich w Rio postanowiła we wspaniały sposób zaprosić wszystkich fanów na to ogromne wydarzenie. Z okazji tej sportowej uroczystości firma Wiko przygotowało konkurs, którego motywem przewodnim będzie przede wszystkim sport. Zasady konkursu są bardzo proste i dla wielu z nas to być może codzienność. Każdy pełnoletni uczestnik, który przystąpi do rywalizacji o Bleen’owy Medal jest zobowiązany do przesłania zdjęcia prezentującego swoją osobę w trakcie szalonej aktywności sportowej. Wykonane zdjęcia przesyłasz na fanpage FB Wiko i zbierasz polubienia od swoich znajomych oraz od wszystkich zainteresowanych właśnie twoim zdjęciem. Spośród fotek z największą liczbą „polubień” Wiko wybierze najbardziej oryginalne, kreatywne i pomysłowe. Like za zdjęcia zbieramy do 20 sierpnia 2016 roku, więc trzeba się spieszyć.

fot.facebook.com / Wiko
fot.facebook.com / Wiko

Nagrodą główną całego konkursu jest oczywiście nowoczesny smartfon Wiko ROBBY o wartości 499 zł. Przed przystąpieniem do całego konkursu warto również zapoznać się z regulaminem, który jest dostępny na stronie Wiko. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko oglądać igrzyska i szukać kreatywnego pomysłu na ciekawe zdjęcie.

Źródło: Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *