News Telefony

Samsung Galaxy Grand Prime w nowej odsłonie?

Samsung to niewątpliwie jeden z największych gigantów elektroniki na świecie. Producent cały czas coś odświeża i poprawia, tym razem trafiło na popularny w Polsce model Samsung Galaxy Grand Prime.

 

Wielu producentów co niemal 2 lata odświeża swoje smartfony. Nie mogło być inaczej w przypadku Samsunga, który na rynku technologicznym został okrzyknięty mianem „spamera technologicznego”. Producent posiada wiele smartfonów, które albo otrzymują zakończenie danej rodziny, albo wprowadzana jest nowa odświeżona wersja. Jak donosi portal Zauba producent najprawdopodobniej pracuje nad odświeżeniem modelu Samsung Galaxy Grand Prime, który swoją premierę miał we wrześniu 2014 roku.

fot.samsung.com
fot.samsung.com

Z przedstawionych informacji wiemy, że do Indii na testy trafił tajemniczy smartfon o kodowej nazwie SM-G532F. W Indiach pojawiło się aż 8 smartfonów z tą kodową nazwą, która wskazuje właśnie na następce tytułowego niskobudżetowca. W tym miejscu przypomnę Wam nasi drodzy czytelnicy, że aktualny Grand Prime posiada oznaczenie SM-G530F co jeszcze bardziej może wskazywać na „pokrewieństwo” modeli. Miejmy nadziej, że ten tajemniczy model będzie miał lepsze parametry od poprzednika.

Źródło: Zauba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *