News

Zmienił nazwisko na iPhone 7, by dostać za darmo telefon

Klienci, a zarazem wierni fani marki Apple zrobią wszystko aby dostać najnowsze produkty tej firmy. Są w stanie nocować przed Apple Store na dzień przed samą sprzedażą, a nawet zmienić nazwisko nazywając się dokładnie tak samo jak nowy telefon iPhone 7.

 

Mało prawdopodobna, ale jednak prawdziwa jest historia pewnego młodzieńca z Ukrainy, który postanowił, że zrobi wszystko aby wygrać najnowszego iPhone’a 7. Wszystko zaczęło się od konkursu, który ogłosił jeden ze sklepów z elektroniką. Pierwsze pięć osób, które zmienią swoje nazwisko na iPhone Sim (czyli siedem), otrzyma za darmo nowy telefon od Apple. I własnie tak 20 letni Olexander Turin od dziś nazywa się iPhone 7. Z początku można w to nie dowierzać, ale jak się okazuje to absolutna prawda o czym świadczy zdjęcie poniżej wraz z dokumentem osobisty i nowym nazwiskiem. Na Ukrainie słowny zapis liczby 7 to słowo sim, więc poznajcie iPhone’a sim, a dawnego Olexandera Turin.

iPhone Sim

Pewnie zastanawiacie się co mogło skłonić tak młodego fana Apple do takiej decyzji? Po pierwsze sława, ponieważ wieści o takim wyczynie szybko się roznoszą, a po drugie kwestia zarobkowa. Zmiana nazwiska na Ukrainie kosztuje tylko 2 dolary, a nowy iPhone 7 aż 850 dolarów. Oczywiście zostaje też trzecia możliwość, czyli po prostu chęć posiadania za darmo najnowszego smartfona z nadgryzionym jabłkiem. Rodzina Olexandera (przepraszam iPhone’a Sim) oczywiście nie jest zachwycona z tego pomysłu i nie popiera całej sytuacji. Jednak siostra „bohatera” konkursu uważa, że każdy dziś próbuje się w jakiś sposób wyróżnić, być zauważony. Dlaczego nie zacząć od nazwiska?

Źródło: Komonews.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *